Kadra techniczna

Informujemy, że zespół MLBE powiększył się o nowych pracowników.

Aleksandra Chowaniec - Pochodzi z województwa podkarpackiego, urodziła się w Dębicy. Absolwentka inżynierii środowiska ze specjalnością inżynieria komunalna. Stopień inżyniera uzyskała na Politechnice Rzeszowskiej. Studia magisterskie ukończyła na Akademii Górniczo – Hutniczej. Swoją karierę zaczynała w firmie, która zajmowała się m.in. systemami dla budynków inteligentnych oraz budową prototypów wiatraków z poziomą osią obrotu. Posiada 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu inwestycji budowlanych oraz eksploatacji i zarządzaniu obiektami. Uczestniczka szkoleń dotyczących automatyzacji sterowania budynkami. Dalszy rozwój ukierunkowuje na odnawialne źródła energii i innowacyjne rozwiązania w budownictwie energooszczędnych. Prywatnie miłośniczka zwierząt, spontanicznych wycieczek oraz gry na gitarze.

Patrycja Kwaśnicka- magister inżynier Energetyki na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała na największych obiektach energetycznych w Polsce. Po pięciu latach doświadczeń w energetyce konwencjonalnej postanowiła przejść na „zieloną stronę mocy”, ukierunkowując swoją pracę na rozwój i badania w zakresie wykorzystania alternatywnych źródeł energii w budownictwie energooszczędnym. W czasie wolnym lubi rozwijać swoją pasję do gotowania oraz oglądać programy poświęcone projektowaniu i aranżacji wnętrz.