Multidyscyplinarne badania w MLBE

Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego rozpoczęło multidyscyplinarne badania wpływu mikroklimatu wnętrz budynków biurowych na zdolności psychofizyczne użytkowników. Program prac prowadzonych pod kierunkiem dr hab. inż. arch. Marcina Furtaka łączy dziedziny budownictwa energooszczędnego, architektury, oświetlenia oraz psychologii. Eksperyment jest prowadzony we współpracy z pracownikami naukowymi Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz pracownikami oraz studentami Centrum Psychologii i Pedagogiki PK. Ze względu na skalę badań zapraszamy do współpracy studentów wszystkich wydziałów PK.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.