KN Ecopower na Wydziałowej Sesji Studenckich Kół Naukowych oraz Dniu Lądowca

16 maja odbyła się Wydziałowa Sesja Studenckich Kół Naukowych, podczas której Agnieszka Kowalczyk, członkini Koła Naukowego Ecopower wygłosiła referat pt. Innowacje w systemach fotowoltaicznych wykorzystywanych w budownictwie. Opiekunem pracy jest dr inż. Anna Romańska-Zapała. Gratulujemy odwagi, ponieważ była to  jedna z zaledwie 12 prezentacji ustnych na 36 referatów podczas tegorocznej sesji.

W komitecie organizacyjnym WSSKN 2017 zasiadał przedstawiciel Ecopower Bartosz Kiesiewicz, który wspierał organizację wydarzenia. Jednocześnie, podczas towarzyszącego Dnia Lądowca KN Ecopower zorganizowało stoisko promocyjne. Koło reprezentowane było przez Magdalenę Cholewę oraz Krysię Mykaj – którym dziękujemy za aktywne uczestnictwo i opiekę nad stoiskiem – oraz pracownika MLBE mgr inż. Mirosława Dechnika. Zaprezentowaliśmy m.in. możliwości kamery termowizyjnej  i realistycznego symulatora drona, który będzie wykorzystywany do badań budynków z powietrza.